Доставка и рекламация

Условия за доставка
Плащането се извършва с наложен платеж при получаването на Вашата поръчка от куриера.
За поръчки до 100 лв, Вие заплащате и сумата за найната доставка.
За поръчки над 100 лв доставката е безплатна до офис на Еконт!

Връщане на стока / Рекламация
Според Закона за защита на потребителите (ЗЗП) стоката, получена от клиента, поради естеството на търговията в интернет, може да бъде върната в рамките на 7 дни след покупката, без изрични основания за това, стига състоянието на стоката да бъде същото, като в момента на предаването й от магазина (в случая доставката), включително ненарушената опаковка. Разходите по връщането на стоките са за сметка на Клиента.
На рекламация подлежат стоки, които не отговарят на изискванията за качество, посочени в сайта и/или в съпътстващите ги упътвания за ползване, доколкото такива има издадени за съответната стока/стоки. В случай, че клиентът е правил опит сам да ремонтира стоката или умишлено я е повредил, няма право на отказ.

Право за отказ от договора съгласно ЗЗП не е валидно за:
– Доставка на стоки, които поради своето естество не могат да бъдат върнати или подлежат на бързо разваляне, или има опасност от влошаване на качествените им характеристики.

 

ВАЖНО! ВАЖНО! ВАЖНО!

ВСЯКА ПРАТКА Е ЗАСТРАХОВАНА В КУРИЕРСКА ФИРМА „ЕКОНТ ЕКСПРЕС” СРЕЩУ СЧУПВАНЕ, НО: ПРИ ПОЛУЧАВАНЕ НА ВАШАТА ПОРЪЧКА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕД КУРИЕРА (И ТО ПРЕДИ ДА СТЕ ЗАПЛАТИЛИ СТОЙНОСТТА Й) ТРЯБВА ДА ПРОВЕРИТЕ СЪСТОЯНИЕТО НА СТОКАТА В ПАКЕТА – ДАЛИ НЯМА СЧУПВАНЕ ВСЛЕДСТВИЕ НА ТРАНСПОРТА ИЛИ КАКВОТО И ДА БИЛО ДРУГО ВИДИМО УВРЕЖДАНЕ ИЛИ НАРУШАВАНЕ НА ЦЯЛОСТТА НА ИЗДЕЛИЕТО !!! ТОВА Е ОТ ВЗАИМЕН ИНТЕРЕС!

Ако установите счупване или увреждане вследствие на транспорта – НЕ ТРЯБВА да заплащате наложения платеж и на място да искате да ви се състави протокол от куриера!!! Застраховката е валидна само ако Вие на място констатирате повредата.

Всички снимки на стоките в сайта са примерни и с информативна цел.
За конкретизиране на цвят по желание – моля, свържете се с нас!